PAŹDZIERNIK 2013

 

 

Malek Djaout - Algier / Algieria

 

Jak odkryć swoją życiową misję i czy ta misja spełnia się cały czas?

 

Musimy spełnić nasze najgłębsze pragnienie, które jest nam zawsze bliskie, a następnie skupić się sercem i duszą na jego realizacji. Gdy już jesteśmy na dobrej drodze, musimy być otwarci na wszystkie nowe możliwości. Ważne jest, aby wytrwać i nie chodzić po własnych śladach, bo to tylko spowolni cały proces. Naszym celem w życiu jest spełnienie samo w sobie, kiedy nasze zachowanie zmienia się zgodnie z naszym najgłębszym pragnieniem.

 


 

Niels Lundberg - Arhus / Dania

 

W jaki sposób kontaktujemy się z najgłębszymi poziomami istnienia?

 

Jak tylko uwolnimy się od naszych lęków i pragnień, które oddalają nas od istoty życia, nasze życie potoczy się szczęśliwie i w naturalnie zorganizowany sposób. Podczas tego procesu uwalniania zauważymy większą synchronizację między zdarzeniami, których doświadczamy, a nasza uwaga intuicyjnie skupi się na najgłębszych poziomach istnienia.

 


 

Martin Mulpas - Limoges / Francja

 

Jeśli pozwolimy, aby naszym życiem kierowała wyższa inteligencja, to jaki jest nasz własny wkład w tym świecie? Czy nasza wyjątkowość nie wynika z naszej osobowości dzięki naszej własnej inteligencji?

 

To, co nazywamy naszą osobowością i to, co postrzegamy jako osobiste, jest niczym innym, jak odbiciem naszej istoty. Pozwalając zniknąć wszystkim aspektom naszej osobowości, nasza istota pojawia się spontanicznie. Przestając przywiązywać wagę do tego, co nazywamy naszą osobowością, dobrowolnie zgadzamy się, aby od wewnątrz kierowała nami inteligencja zdecydowanie wyższa od naszej własnej, wskazując drogę, która okazuje się jedyną i niepowtarzalną dla każdego z nas.

 


 

Moges Bekere - Addis-Abeba / Etiopia

 

Jaki jest cel Pańskich utworów?

 

Moje utwory ujawniają drogę, po której idę, aby lepiej zrozumieć siebie, ale również człowieka w ogóle i jego funkcjonowanie w połączeniu ze światem. Tym samym zapraszam każdego czytelnika, aby szedł naprzód własną drogą.