Rasa ludzka w dzisiejszym świecie

 

 

Podczas gdy nasze dzieci „kształcą się” w szkołach i na uniwersytetach pod okiem posłusznych i bojaźliwych nauczycieli, my sami jesteśmy „dokształcani” przez ogromną większość dziennikarzy i analityków, którzy są opłacani, aby służyć interesom „Rządzących manipulatorów”. W rezultacie, ludzie na całym świecie są w stanie poddania i bezwzględnej dyscypliny. Co ciekawe, większość z nas rzeczywiście myśli, że jesteśmy wolni i mamy kontrolę nad naszym życiem. Wierzą, że mogą wybierać i decydować.

 

Miliony z nas nie pragną nic więcej niż być „wyszkolonymi” czy powiedziałbym raczej „sformatowanymi”, aby w końcu uzyskać jeden z tych upragnionych stopni lub dyplomów. Wielu pragnie być zaakceptowanymi, certyfikowanymi i wynajętymi przez tych „Rządzących prześladowców”. Oferują siebie z pochylonymi głowami, pozwalając na przeprowadzenie na sobie prawdziwej lobotomii. W zamian za te cenne dokumenty tracą na zawsze swoją zdolność do niezależnego myślenia i analizowania.

 

Ogromne masy ludzi są dziś gotowe zadłużyć siebie i swoje dzieci dla tych operacji formatowania, wszystko po to, aby zostać poddanym głębokiej indoktrynacji. Po kilku latach, kiedy nie pozostanie praktycznie nic z ich indywidualności, otrzymają ten cenny dokument, który faktycznie oznacza tylko jedno: „Zdała, została przyjęta i otrzymała świadectwo – oto osoba gotowa służyć i pracować dla Rządzących prześladowców, czy może raczej powinniśmy powiedzieć: być przez nich wykorzystywana.”

 

Widzę, że większość obywateli wszystkich krajów nie jest w stanie samodzielnie myśleć. Nie są oni również w stanie zrewolucjonizować swój sposób myślenia, jak gdyby ich mózgi zostały uwięzione, zneutralizowane przez porywaczy intelektów. Tymczasem ci, którzy mają wystarczająco dużo odwagi i samodzielnie myślą są systematycznie oczerniani i bagatelizowani. Te zbuntowane umysły są więc oznaczone jako nieużyteczne, często nawet sklasyfikowane jako antyspołeczne. Natomiast tchórzostwo, poddańczość i egoistyczna podłość są promowane i sprzedawane przez otumaniające doktryny, kompleksowy system propagandy, reklamy i rozrywki.

 

Kobiety i mężczyźni są dziś kształtowani z intelektualnej gliny, a następnie umieszczani w jednej z branż tych Rządzących prześladowców. Każdy z nich działa i wypowiada się zgodnie z prefabrykowanymi koncepcjami, starannie unikając rzeczywistych problemów, nie przekazując w rzeczywistości nic istotnego, a jednocześnie pozostając w szokującej niewiedzy na temat rzeczywistych motywów wpływających na świat.

 

Wszyscy oni jeżdżą najnowszymi modelami samochodów, trzymają w rękach nowoczesne gadżety. Starają się wydawać pewnymi siebie, ale ciągle działają w egoistyczny sposób. Wielu z nich stosuje środki uspokajające, przeciwdepresyjne lub inne leki. Większość z nich jest nieszczęśliwa, niezadowolona ze swojej pracy, nie potrafi znaleźć lub utrzymać swojego partnera i jest żałosna w relacjach ze swoimi rodzinami. Jednak tego, oczywiście, nie pokazuje się na zewnątrz! Najważniejsze jest, aby zachować twarz!

 

Po raz pierwszy w historii ludzkości roboty mogą zastąpić ludzi. I nie chodzi tu o roboty wykonane z tworzyw sztucznych i metali, ale ludzi poddanych regeneracji, przetworzonych w roboty. Rządzącym Manipulatorom udało się przeformatować ludzi i ich sposób myślenia!

 

Gratulacje Drodzy Rządzący, to nie było łatwe. Musieliście stanąć w obliczu wielu wyzwań. Aby zrealizować ten złowrogi plan, musieliście stworzyć tysiące fałszywych wyobrażeń, dogmatów i skomplikowanych kodeksów. Udało wam się utrzymać ludzi z dala od rzeczywistości i samodzielnego myślenia. Gratulacje za tę genialną konstrukcję wysoce efektywnych koncepcji mających na celu kontrolowanie ludzkich umysłów. Gratulacje dla waszych ideologów i przywódców religijnych, nie wspominając już o waszych psychologach, politykach, dziennikarzach, aktorach, piosenkarzach i innych wysoce wyspecjalizowanych mózgach.

 

Od mediów społecznościowych do oper mydlanych i hollywoodzkich filmów, muzyki pop i sieci telewizyjnych, wszystkie te narzędzia prowadzą w tym samym kierunku: „Utrzymanie ludzi z dala od podstawowych zasad humanizmu. Zmuszenie mas do zaprzestania myślenia, jako racjonalna i uważna grupa, ale do działania jak bezmyślne i pozbawione współczucia istoty.”

 

Dzisiaj obywatelom świata uniemożliwia się myślenie i działanie w naturalny sposób. W związku z tym, są oni sfrustrowani, przygnębieni i zdezorientowani. Ale zamiast buntować się, stają się oni coraz bardziej agresywni. Podczas gdy na całym świecie ofiary są mordowane, wykorzystywane i upokarzane, ludzie obserwują to, bezinteresowni lub całkowicie zdezorientowani przez propagandę dostosowaną do każdego regionu. Propaganda mediów jest głównym narzędziem Rządzących manipulatorów.

 

W rezultacie, dzisiaj obywatele świata chronią się w swojej pracy na rzecz Rządzących, którzy ich gnębią. Znajdują pewien rodzaj ucieczki we własną małą rzeczywistość, dzięki gadżetom oferowanym przez tych samych Rządzących. Maksymalnie głuszą swoje sumienia, oglądając filmy i gry wideo, słuchając muzyki pop z powtarzającymi się słowami powodującymi śmierć mózgu. Wiadomości te są rozpowszechniane za pośrednictwem środków masowego przekazu, które z kolei są kontrolowane głównie przez Rządzących prześladowców.

 

Ten świat jest skandalicznie rasistowski i brutalny, ale większość jego obywateli nadal wierzy, że żyją w najbardziej „tolerancyjnym” i „postępowym” systemie na Ziemi. Pytanie, które nasuwa się dzisiaj brzmi: Czy możemy mieć nadzieję, że ludzkość przetrwa to masowe niewolnictwo intelektualne?

 

Przypomnijmy sobie ten cytat: „Nie wszystko stracone, póki niezależne myślenie jest żywe.” Co oznacza, że: ludzkość będzie istnieć tak długo, jak długo niektórzy z nas będą próbowali uciec od indoktrynacji Rządzących prześladowców. Innymi słowy, tak długo jak będą istnieć Buntownicy!!!

 

Bunt jest zatem jedynym ratunkiem, zarówno na poziomie lokalnym jak i światowym.

 

Pole bitwy jest coraz lepiej określone: koncentruje się głównie na informacji. Czyny popełnione przez Rządzących mogą być wstrętne lub straszne, są one również dość przejrzyste dla tych, którzy chcą zobaczyć. Ich wysiłki otumaniania są teraz akceptowane i tolerowane przez miliardy ze względu na ciągłe powtarzanie kłamstw zakorzenionych głęboko w mózgu przez „kształcenie ogólne” i „tradycyjne media”

Należy pamiętać, że wojna o przetrwanie ludzkości już trwa. Tu nie chodzi o podbój terytorium, ale o Podbój mózgów i serc ludzi. Można również nazwać tę wojnę „wojną informacyjną” lub „wojną detoksykacji intelektualnej”. Jest to oczywiście wojna o ucieczkę od podporządkowania, aby wejść na nową drogę do lepszego świata, drogę, która stawiałaby mądrość ponad dyplomami, gdzie życzliwość i ludzkie ciepło zyskałoby przewagę nad przemocą i agresją i gdzie ludzie byliby ważniejsi niż zysk i pieniądze.

 

Zwycięstwo można odnieść tylko wtedy, gdy wybierzemy mądrość wraz z niezależnym myśleniem, postępując zgodnie z zasadami racjonalnego humanizmu, współczucia, solidarności i ludzkiego ciepła.